Renowacje


Renowacja Konserwacja i Naprawa

Trudność z zamykaniem i otwieraniem okien lub drzwi, coraz większe nieszczelności, rosnące rachunki za ogrzewanie, uczucie chłodu od okna i wrażenie przeciągów, nierówne szczeliny w drzwiach lub ruchome i skrzypiące części schodów. To znak, że konieczna jest konsultacja ze specjalistą.

Wszystko może podlegać renowacji, uszkodzenia mechaniczne spowodowane upływem czasu lub nieostrożnym traktowaniem drewna jak i powłoka okien, drzwi, schodów lub meble. Jeżeli jednak drewniane okna mają swoje lata, są zniszczone, wypaczone itd., ich wyregulowanie czy renowacja prawdopodobnie nie zdadzą już egzaminu. W takiej sytuacji trzeba podjąć bardziej drastyczne kroki, tzn. pomyśleć o wymianie.

Większość gatunków drewna w zewnętrznych warunkach (okna, drzwi zewnętrzne) dość szybko ulega degradacji. Aby temu zapobiec należy dokonywać regularnych konserwacji drewna poprzez jego malowanie, uzupełnianie ubytków czy regulacje. Prace zabezpieczające drewno powinny być wykonane przez specjalistów z użyciem odpowiednich narzędzi i preparatów, które powinny posiadać odpowiednie właściwości, które pozwolą skutecznie zabezpieczyć drewno na długi czas eksploatacji.


Wybrane Realizacje Renowacja Drewna

 
 

SZUKASZ IDEALNEGO ROZWIĄZANIA
DO SWOJEGO DOMU?

EMAIL ADRES

kontakt@wsprofiwood.de

wsprofiwood@gmail.com

NUMER TELEFONU

PL +48 514 630 865

DE +49 1631 887 108