Metalowe Ogrodzenia i Carporty


Nowoczesne i stylowe, dopasowane do Twojego Domu

W.SKOWRONEK w swojej ofercie posiada również produkowane w Polsce metalowe ogrodzenia oraz Carporty Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości wyrobów metalurgicznych, spełniających wszystkie unijne normy i wymogi bezpieczeństwa.

Oferujemy pełen asortyment ogrodzeń przemysłowych i posesyjnych. Ogrodzenie jest strażnikiem naszej prywatności. Dobrze zaprojektowane i wykonane ogrodzenie zarówno zabezpiecza teren przed nieproszonymi gośćmi, jak i jest dekoracją dla otoczenia i dopełnieniem architektury budynku. W naszej ofercie znajdują się różniące się wzorami, budową i zastosowanymi prętami lub kształtownikami płoty, furtki i bramy.

Bardzo popularne są panelowe ogrodzenia stalowe to nowoczesne i solidne zabezpieczanie terenów mieszkaniowych, publicznych, magazynowych i przemysłowych. Kompleksowy system ogrodzeń metalowych i bram umożliwia stworzenie jednorodnego stylistycznie ogrodzenia, które wtapia się w otoczenie i nie odgranicza wizualnie przestrzeni ogradzanej od zewnętrznej.

Wiaty garażowe, czyli Carporty niewątpliwie są najlepszym rozwiązaniem, nie wymagają zezwoleń na budowę, można je ulokować w każdym dogodnym dla nas miejscu.

Wiaty parkingowe to konstrukcje aluminiowe lub stalowe posadowione na betonowych fundamentach, które w łatwy sposób można dostosować do indywidualnych wymagań klientów. Zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi, pyłami, smogiem.

Carporty to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z przestrzenią wykorzystywaną jako parking dla pojazdów np. parkingi firmowe, parkingi przed centrami handlowymi, parkingi hotelowe oraz domowe. Naszym klientom oferujemy rozwiązania czołowych Polskich producentów koonstrukcji stalowych.


Nowoczesna przestrzeń parkingowa Carpory


Wybrane Realizacje Ogrodzenia i Carporty

Brak

Ograniczeń

24h


Dostępność 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

WEEKEND


Pomiary w weekendy za darmo do 200km.


MONTAŻ


Oferujemy sprzedaż i montaż na teranie całych Niemiec

10% DLA CIEBIE


Oferujemy 10% zysków z zamówienia dla każdego kto nas poleci swoim znajomym.

SZUKASZ IDEALNEGO ROZWIĄZANIA
DO SWOJEGO DOMU?

EMAIL ADRES

kontakt@wsprofiwood.de

wsprofiwood@gmail.com

NUMER TELEFONU

PL +48 514 630 865

DE +49 1631 887 108